17.04.2024 r. czteroosobowa reprezentacja klas 1-3 oraz pięcioosobowa reprezentacja klas 4-6 uczestniczyła w XVI Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Brodnickim Domu Kultury.

Tradycyjnie śpiewaliśmy o Polsce i jej symbolach. Doświadczenia z udziału w konkursie w poprzednim roku wykorzystali trzecioklasiści Kornelia Gutowska z 3c i Seweryn Górski z 3a, zajmując odpowiednio drugie i trzecie miejsce w swojej kategorii, a także Laura Kulas z klasy 5b zdobywając wyróżnienie w swojej kategorii. Pięknie zaprezentowała się jej klasowa koleżanka Lena Macias oraz uczniowie klasy 4a Natalia Grzybowska, Hanna Jobczyńska oraz Igor Traczykowski.
Jagoda Bajdor z klasy 1d i Agatka Kowalska z 2b zaliczyły udany debiut.
Wszystkim gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: