W dniach 15 - 16 listopada 2023 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr".  Najstarsza grupa - kategoria Junior (kl. 7-8)  zmagała się z zadaniami w dniu 15 listopada, natomiast  uczniowie z klas 4-6 (kat. Benjamin) rozwiązywała problemy informatyczno-logiczne w dniu 16 listopada.

Zadania w konkursie Bóbr są na ogół związane z posługiwaniem się komputerem i jego oprogramowaniem przy rozwiązywaniu różnych sytuacji i problemów, pochodzących z różnych zastosowań i przedmiotów nauczania.
Konkurs Bóbr to polska edycja międzynarodowego konkursu, który każdego roku odbywa się dokładnie w tym samym czasie w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Bóbr powstał na Litwie w 2004 roku, natomiast do Polski zawitał w 2006 roku.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i z niecierpliwością oczekujemy na wyniki!

Galeria zdjęć: