Grupa młodzieży z naszej szkoły przebywała w dniach 6-9.06.2023 w Secovcach na Słowacji. Zostali gorąco przyjęci przez dyrektora, nauczycieli i uczniów tamtejszej Zakladnej Skoly - Szkoły Podstawowej.

Uczestniczyli w zajęciach z muzyki, plastyki, języka niemieckiego oraz w-f. Wraz ze słowackimi uczniami spożywali posiłki na szkolnej stołówce oraz zwiedzili Koszyce - drugie co do wielkości miasto na Słowacji.
Wspólne zajęcia integracyjne, lekcje, dyskoteka i mecze  wzbogaciły ich relacje. Żal było się rozstawać, choć w drodze powrotnej czekała jeszcze jedna wspaniała atrakcja: Zakopane i okolice.
Dziękujemy za wsparcie wyjazdu: Urzędowi Miasta Brodnica, Dyrekcji Zespołu Szkół nr 1, Brodnickiemu Parku Krajobrazowemu, Muzeum w Brodnicy oraz Rodzicom.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wycieczki: