W dniu 16 maja 2023 odbyła się uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych, której organizatorem było Kujawsko - Pomorskie Kuratorium Oświaty. Nie było łatwo, ale ciężka praca przyniosła wspaniałe efekty.

Zaszczytny tytuł laureata otrzymało trzech uczniów  naszej  szkoły, są to: Kacper Zieliński z klasy 8a – laureat konkursu matematycznego (opiekun p. Beata Tuchalska), Krzysztof Becmer z klasy 8b -  laureat konkursu historycznego (opiekun p. Dariusz Nowacki) i finalista konkursu z geografii oraz uczeń klasy 7a – Juliusz Szuchmilski-Biskupski, laureat konkursu z języka niemieckiego (opiekun p. Jacek Stybor).
W tym dniu królowały uśmiechy, sesja fotograficzna oraz  pełna radość z długiej i wytrwałej pracy, której  efektem jest  wielki sukces i ogromna satysfakcja,  również dla opiekunów i rodziców.
Gratulujemy i jesteśmy z Was dumni !

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia: