Zbliża się Międzynarodowa Akcja Sprzątanie Świata 2021.
Zapraszamy Uczniów Naszej Szkoły do wzięcia udziału w konkursie organizowanym w ramach tej akcji
Zadanie będzie polegało na nagraniu krótkiego (do 2 minut) filmiku, w którym Grupy Uczniów (2 do max 6) zaprezentują swoje działania dotyczące akcji: udział w niej oraz zachętę dla innych do tego typu przedsięwzięć.

Film może być on nakręcony kamerą cyfrową, telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym. Użyte oprogramowanie do montażu jest dowolne. Filmik musi być zapisany w pliku wideo w dowolnym formacie, np. AVI, MP4.
Podczas nagrywania należy przestrzegać procedur związanych z pandemią.
Autorzy filmów, które zostaną umieszczone na stronie zgadzają się na ujawnienie danych osobowych.

Plan działań konkursowych:

1. Do 26 września 2021 roku Uczniowie we własnym zakresie nagrywają filmiki.
2. Od 27 września do 1 października na Zajęciach z Wychowawcą Uczniowie prezentują filmy i wybierają najlepszy- jeżeli będzie spełniał wymogi konkursowe.
3. Grupa uczniów, której film został wybrany dostarczą plik do nauczyciela informatyki p. Ewy Domińskiej: na płycie CD, DVD lub pendrivie. Można też umieścić na google drive i udostępnić link.
4. Komisja konkursowa wybiera najlepsze filmy z każdej grupy wiekowej: klas 4-5 i 6-8.
5. Wybrane filmiki trafiają na stronę FB szkoły jako forma nagrody.
6. Za udział w konkursie Uczniowie otrzymują punkty z zachowania i oceny.

W ramach inspiracji do nagrania obejrzyjcie film:
Recyklersi "Sprzątanie świata"