IX EDYCJA - 11 września 2021 r.
Narodowy Dzień Sportu to inicjatywa społeczna organizowana przez Fundację Zwalcz Nudę wspólnie z partnerami – instytucjami propagującymi sport, której celem jest promowanie aktywności, zdrowego trybu życia, sportu i różnych dyscyplin sportowych. Projekt jest wspierany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Polski Komitet Olimpijski i Paraolimpijski, a także przez marszałków prawie wszystkich województw.

Ogólnopolska akcja społeczna, która otwiera setki placówek sportowych w całym kraju.
Ten dzień  to tysiące bezpłatnych treningów, zajęć i wydarzeń sportowych rozsianych po całym kraju.
Także i w naszej szkole rozpoczęły się treningi pt. „Aktywna przerwa”. Koordynatorkami akcji są p. Katarzyna Brózda oraz p. Małgorzata Pierścionek-Sarnowska, obie Panie prowadziły w czasie przerwy międzylekcyjnej zajęcia ruchowe dla klas 6-8. Młodzież aktywnie uczestniczyła w ćwiczeniach przy muzyce.

Pamiętajmy, ruch to zdrowie!

Poniżej przedstawiamy fotorelację