W środę 27 I 2021 w naszej szkole odbyły się eliminacje klasowe Europejskiego Quizu Finansowego, w których udział wzięło 83 uczniów klas ósmych.

Uczestnicy zmierzyli się z testem online na platformie Kahoot!, który składał się z 15 pytań dotyczących zagadnień wiedzy ekonomicznej i bezpieczeństwa w świecie wirtualnym.  Dwoje najlepszych przedstawicieli każdej klasy awansowało do etapu wojewódzkiego, w którym utworzą zespoły rozwiązujące wspólnie kolejny test. To wyzwanie czeka waszych kolegów już 2 III 2021, kiedy powalczą o awans do półfinału krajowego. Trzymajmy kciuki i życzmy im powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych!