W środę 11 III pięć drużyn, reprezentujących ósme klasy z naszej szkoły, wzięło udział w półfinale krajowym III Europejskiego Quizu Finansowego. Uczniowie odpowiadali na pytania z dziedziny ekonomii i bankowości za pomocą platformy Kahoot!
Olaf Nagórski i Grzegorz Panek z 8A nie tylko okazali się najlepszymi zawodnikami w naszej szkole, ale także okazali się najlepsi w województwie kujawsko-pomorskim i zostali laureatami wojewódzkimi tego konkursu.

Niestety finał krajowy w Warszawie został odwołany z uwagi na koronawirusa i nasi uczniowie nie będą mieć możliwości rywalizowania o wyjazd na finał europejski w Brukseli, ale mimo to osiągnęli duży sukces. Gratulacje!