W ramach XXVIII Dni Kultury Chrześcijańskiej pod hasłem „Z Brodnicy do Camino de Santiago-drogą wiary i kultury” odbyły się liczne konkursy dla młodzieży. Uczniowie naszej szkoły zbierali laury na konkursach: recytatorskim oraz plastycznym.

18 listopada w konkursie recytatorskim w kategorii: klasy IV-VI Karolina Bielawa zajęła II miejsce, a Inga Dembek zdobyła wyróżnienie. Są to uczennice klas 6.
19 listopada w konkursie recytatorskim w kategorii: klasy VII-VIII oraz szkoły średnie Antonina Bartnicka zajęła I miejsce, Magdalena Dudzińska II miejsce, a Szymon Witkowski zdobył wyróżnienie. Cała trójka to uczniowie klasy 7b. Udział brali również: Monika Toffel i Kamil Stefański z klasy 8a.
20 listopada ogłoszono wyniki konkursu plastycznego. Karolina Bielawa zajęła I miejsce, a Inga Kowalska III miejsce.
Do recytacji przygotowywały: p.Cichewicz, p.Jankowska, p.Bronikowska.
Kochani, jesteśmy z Was ogromnie dumni! Gratulujemy!