Z okazji Dnia Matki, który obchodzimy 26 maja, w miniony piątek został rozstrzygnięty konkurs literacki pod tytułem „Za co kochasz swoją Mamę?”. Organizatorem tego przedsięwzięcia, które było skierowane do uczniów klas I – III  była świetlica szkolna.

Jury nie miało łatwego zadania, gdyż wpłynęło bardzo dużo prac konkursowych. Jak widać młodym poetom nie brakowało weny twórczej. Wszystko za sprawą tematu, który jest bliski sercu każdego dziecka.

Ostatecznie postanowiono przyznać trzy pierwsze miejsca – po jednym w każdej grupie wiekowej:

Martyna Ordyszewska, kl. I

Iga Szlązak, kl. II

Amelia Więczkowska, kl. III

Prace konkursowe można oglądać w holu, na parterze szkoły podstawowej. Młodym artystom serdecznie dziękujemy!