Takie wyjątkowe „cztery łapy” odwiedziły wczoraj dzieci przebywające w świetlicy szkolnej. Pies rasy Tosa Inu o imieniu Alan, zaprzyjaźnił się z naszymi najmłodszymi uczniami.

Podczas spotkania z czworonogiem, dzieci miały okazję poznać i utrwalić zasady opieki nad psem. Uczniowie wysłuchali również informacji na temat zachowań psów i komunikatów, które wysyłają ludziom. Dzięki temu będą wiedzieć, jak postępować ze swoimi pupilami w różnych sytuacjach.
Jak widać, duży pies  nie musi być groźny. Wszystko zależy od nas ludzi i naszego podejścia do zwierząt. Na zakończenie - zadowolony Tosa Inu wykonał kilka popisowych sztuczek i pożegnał się z uczniami radośnie, merdając przy tym swoim ogonem.