3 kwietnia 2019 roku na szkolnej hali sportowej miał miejsce Szkolny Przegląd Taneczny i Pokazy Fitness Dance. Jest to impreza cykliczna, a w tym roku przypadał jej dziesiąty jubileusz.

Główną ideą tej imprezy jest możliwość wspólnej zabawy, zaprezentowanie swoich umiejętności oraz uświadomienie dzieciom i młodzieży, że taka forma ruchu, jak taniec i fitness może być przyjemna i pożyteczna.
W imprezie wzięło udział 18 zespołów, co dało łącznie ponad 70 uczestników. Przygotowania do przeglądu trwały ponad dwa miesiące. Jak zawsze w trakcie imprezy panowała radosna atmosfera. Na koniec przeglądu każdy zespół otrzymał pamiątkowe dyplomy uczestnictwa.
Organizatorem całej imprezy była Małgorzata Pierścionek - Sarnowska,  w rolę konferansjera wcielił się Wojciech Kryger, a nagłośnieniem zajęli się uczniowie z  III LO - Maciek Tuptyński i Adrian Kijewski .

Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie i liczymy na Was za rok!