Uczniowie z klas I - III wzięli udział w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim Dzieci „Samochwała”. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Osieku.
W konkursie wzięło udział 55 uczniów z całego powiatu. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie uczniów poezją i prozą oraz wdrażanie do rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Bardzo się cieszymy, że spośród kilkudziesięciu uczestników jury wyłoniło zwycięzców, a wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły - Emilia Hoga. Wyróżnienia otrzymali również: Igor Drozdowski, Magdalena Zielińska oraz Marcelina Wiśniewska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.