Magiczny dywan zwany również interaktywną podłogą stał się jednym z ciekawych elementów zajęć edukacyjnych prowadzonych w naszej szkole.

Uczniowie pod opieką nauczycieli i specjalistów mogą korzystać z urządzenia, które wyświetla na podłodze różne gry i zabawy o charakterze edukacyjno – terapeutycznym.
Ten wirtualny system wpływa pozytywnie na rozwój naszych uczniów. Umożliwia im ćwiczenie pamięci, rozwija ich wyobraźnię i poprawia sprawność fizyczną.
Ogromny wybór gier i zabaw sprawia, że magiczny dywan nigdy się nie znudzi. Nasi uczniowie bardzo polubili zajęcia na interaktywnej podłodze, czego dowodzą zdjęcia z prowadzonych zajęć.