W ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w podsumowaniu działań profilaktycznych, podejmowanych w placówkach oświatowych podległych miastu.

Na scenie Brodnickiego Domu Kultury przedstawiliśmy szereg działań wynikających z Programu Wychowawczo – Profilaktycznego oraz prowadzonych w ramach kampanii „Młodość bez uzależnień”.
„Jaś i Małgosia na tropie”, „Trening Relacji Opiekuńczych”, spektakl „Wdech, wydech”, film „Najlepszy”, czy zajęcia z wykorzystaniem alko i narkogogli to tylko nieliczne z podejmowanych przez nas inicjatyw.
Wierzymy, że wiedza na temat czynników ryzyka, sposobów radzenia sobie z problemami oraz umiejętność szukania wsparcia – pomogą naszym uczniom uniknąć wielu negatywnych zachowań i zagrożeń.