Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ciekawej i niezwykłej lekcji przyrody, która miała miejsce w Brodnickim Domu Kultury, a poprowadził ją Marcin Kostrzyński - realizator filmów przyrodniczych oraz autor książki pod tytułem „Gawędy o wilkach i  innych zwierzętach”.

Uczniowie z wielkim zaciekawieniem słuchali opowieści prowadzącego, który wyjaśnił im w jaki sposób zdobył zaufanie wilków. Ci, którzy czują niedosyt po spotkaniu z leśnikiem, obserwatorem dzikiego życia i obrońcą praw zwierząt – mogą śledzić jego internetowy kanał pod tytułem „Marcin z lasu”.
Zachęcamy was do zgłębiania tajników dzikiej przyrody i wspólnego dbania o środowisko naturalne, które służy nie tylko nam, ale również zwierzętom.