Dostrzegając zagrożenie uzależnienia młodzieży od hazardu, Krajowa Administracja Skarbowa rozpoczęła kampanię informacyjno-edukacyjną pt. „Hazard? Nie, dziękuję!".
 Celem działań profilaktycznych jest zmniejszenie liczby osób uczestniczących w nielegalnym procederze urządzania i prowadzenia gier hazardowych.

Spotkanie profilaktyczne z pewnością podniosło świadomość młodych osób na temat zagrożeń jakie niesie hazard, a w konsekwencji uzależnienie od niego.
Młodzież uczestniczyła w spotkaniu bardzo aktywnie – zadawała wiele pytań oraz dzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat hazardu.
Wierzymy, że dzięki takim akcjom uchronimy niejednego z naszych uczniów od „jednorękich bandytów”.