Spotkaliśmy się dzisiaj w szczególnym dla nas dniu – na apelach upamiętniających postać naszego Patrona Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Chcieliśmy oddać w ten sposób cześć naszemu Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

Nasi uczniowie pragnęli wyrazić podziw i ogromną wdzięczność Papieżowi za Jego posługę miłości Kościołowi i rodzinie, za to, że niósł orędzie wiary i nadziei współczesnemu światu, nękanemu przez wojny i niesprawiedliwość.
Dzisiejsze apele przemawiały do serc młodzieży, którą Jan Paweł II kochał ponad wszystko. Była to wspaniała okazja do odwołania się do Kodeksu Etycznego naszej szkoły oraz przeanalizowania wartości, którymi powinniśmy kierować się w naszym życiu.