W tym roku obchodzimy 25. edycję akcji pt. „Sprzątanie Świata”. Tym razem hasłem przewodnim działań proekologicznych jest „Akcja segregacja. 2 x więcej, 2 x czyściej”.

O korzyściach płynących z segregacji nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Wzorem lat ubiegłych do akcji włączyli się również nasi uczniowie, którzy wspólnie z nauczycielami ruszyli oczyścić ze śmieci najbliższe ulice i tereny zielone. Zebraliśmy wspólnie bardzo dużo odpadów, które odpowiednio posegregowane przyczynią się do ochrony naszej planety.
Dziękujemy Wam drodzy uczniowie, że nie pozostaliście obojętni na los naszego środowiska i tak chętnie włączyliście się do tej akcji!