Dnia 15 marca 2018 r. w Toruniu miało miejsce podsumowania XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”. Na konkurs nadesłano 318 palm z 45 szkół naszego województwa.

Nasza szkoła wzięła udział w tym konkursie po raz drugi. Dominik Hinz z klasy 3a  zdobył wyróżnienie. Palma ucznia zachwyciła kolorystyką i pomysłowością pod względem różnorodności materiałów z jakich została wykonana.  Gratulujemy!

Konkurs był połączony z kiermaszem nadesłanych prac. Uroczystość ubarwiły występy dzieci ubranych w stroje kujawskie, które przypomniały nam polskie zwyczaje wiosenno-wielkanocne: gaik – maik, chodzenie z kogucikiem i śmigus – dyngus.