W ubiegłym tygodniu najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz ze swoim bliskimi obchodzili jednocześnie Dzień Babci i Dzień Dziadka. Ta uroczystość był wyjątkowa nie tylko dla dzieci, ale również dla ich Dziadków, którzy mieli wspaniałą okazję do podziwiania swoich ukochanych wnucząt.

Na seniorów czekał interesujący program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 3e oraz ich wychowawczynię – panią Izabelę Ryczkowską. Wszystko umilił jeszcze słodki poczęstunek.

Wszystkim Dziadkom serdecznie dziękujemy za przybycie, za to, że jesteście, że czuwacie i rozpieszczacie swoje wnuczęta. Życzymy Wam dużo zdrowia i spokoju. Do zobaczenia za rok!