Karnawał to czas zabawy połączonej z muzyką, tańcami i wymyślnymi strojami. Bal karnawałowy to dla naszych najmłodszych długo wyczekiwana atrakcja, gdyż można choć na jeden dzień stać się zupełnie kimś innym – jakąś postacią z ulubionej bajki lub filmu.

Tego dnia nie zabrakło w szkole Batmana, Spider-Mana, księżniczek, wróżek, piratów, a nawet diabełków w ludzkiej postaci. Wszystko dopełniały jeszcze kolorowe balony i inne karnawałowe ozdoby, które zapełniły nasze szkolne korytarze.

Wszystkim dopisywał dobry humor, a zabawom nie było końca. Dziękujemy serdecznie wszystkim tym, którzy przyczynili się do tej niezapomnianej imprezy – uczniom, wychowawcom i rodzicom. Kolejny bal karnawałowy już za rok!