Mikołajki już na stałe wpisały się  w naszą szkolną tradycję - 6 grudnia to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Ze względu na pojawiający się świąteczny wystrój sal lekcyjnych i korytarzy, w szkole zaczęła unosić się magiczna, świąteczna atmosfera.

Z inicjatywy samorządu szkolnego każdy uczeń, który posiadał strój lub inny atrybut św. Mikołaja był zwolniony z odpowiedzi  ustnych. W związku z tym naszą szkołę odwiedziła duuuuża grupa Mikołajów i Mikołajek.

Tego dnia nie mogło zabraknąć drobnych upominków, którymi wymieniali się zarówno młodsi jak i starsi uczniowie. Największą atrakcją był jednak święty Mikołaj ze swoimi Elfami, który dla każdego ucznia naszej szkoły przygotował malutki prezent.

Nie ukrywamy, że dzisiejszy dzień był dla nas pełen wrażeń, a to dopiero początek. Sezon obdarowywania się prezentami tuż, tuż!