Pluszowy przyjaciel wszystkich dzieci zawitał kolejny raz w murach naszej szkoły. Po zeszłorocznej „misiowej przygodzie” pozostały nam miłe wspomnienia, więc i tym razem dzieci zaprosiły do swoich klas różnorodne misie.

Począwszy od 25 listopada 2002 roku, obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Choć trudno w to uwierzyć, pierwszy miś - maskotka powstał ponad 100 lat temu i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie.

Nie ważne czy miś jest mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką, czy też w kubraczku. Każdy z nas posiada bądź posiadał własnego ulubionego pluszowego przyjaciela. Ta pluszowa maskotka nieodłącznie kojarzy nam się z beztroskim czasem dzieciństwa.

Dzisiejszy dzień był faktycznie beztroski dla tych, którzy przynieśli do szkoły maskotki lub przebrali się w piżamę – nie byli pytani. Wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w naszą akcję serdecznie dziękujemy.