Dnia 31 maja 2017 r. miał miejsce Dzień Otwartej Szkoły. W tym dniu na naszych uczniów nie czekały zajęcia dydaktyczne, ale bardzo interesujące atrakcje – przewidziane zarówno dla nich, jak i ich opiekunów.

W tym pełnym wrażeń dniu, nasi uczniowie mogli spędzić czas na świeżym powietrzu i poczuć na własnej skórze, jak wiruje świat będąc we wnętrzu kuli zoorbing, jak to jest być piratem na ruchomym statku, lub nurkować w basenie z piłeczkami.

Na tych najbardziej odważnych czekała ścianka wspinaczkowa. Dużą radość sprawiły uczniom piłkarzyki, bramka celnościowa, dmuchany plac zabaw z mini zjeżdżalniami oraz wata cukrowa. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stanowisko do samodzielnego wyrobu ozdobnych świec zapachowych.

Dziękujemy wszystkim uczniom za tak liczne przybycie oraz życzymy im dużo radości z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka.