Czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia sprzyja włączaniu się w różnego rodzaju akcje charytatywne na rzecz osób potrzebujących. Uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni na potrzeby podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Brodnicy.

Grupa wolontariuszy pod bacznym okiem opiekunki Samorządu Uczniowskiego – Anny Domżalskiej, przeprowadziła akcję sprzedaży wyrobów rękodzielniczych, z których dochód zostanie przekazany Warsztatom Terapii Zajęciowej oraz spożytkowany na zakup materiałów do kolejnych wyrobów.

Nasi uczniowie bardzo chętnie przystąpili do zakupów biżuterii, aniołków, ozdób choinkowych oraz innych ciekawych przedmiotów, których obecność w ich domach na pewno wprowadzi magię Świąt Bożego Narodzenia.

Jest nam niezmiernie miło, że od lat możemy pomagać podopiecznym Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz kształtować w naszych uczniach wrażliwość i potrzebę pomagania osobom niepełnosprawnym.